Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Crossdresser Gözde 1

Post #1

Crossdresser Gözde 1Aslında klasik bir hikaye başlangıcı gibi benim serüvenim. Daha önce anlatılanlar gibi eskiye dayanan bir hikaye bu içinde bulunduğum durum. Hani derler ya ait olmadığın bir beden de dünyaya gelmiş ve bunun bocalamasını yıllarca yaşamış bir karakter sahibi bu hikayenin sahibi. Evet crossdresser?ım ben ve adım Gözde. Neden mi Gözde inanın hiç bilmiyorum belki birilerinin Gözde?si olmak isteğine sahibim yada neyse boşverin. Ve hazırsanız başlıyorum hikayeme tabi merak edip okumaya varsanız!!29 yaşında 174 ve 69 kg kendi halinde biriyim. Özel sektörde çalışan ve ailemden başka bir şehirde yalnız yaşıyorum. Aslında normal denecek kadar basit bir hayatım var. Bugüne kadar karşı cinsle az da olsa ilişkilerim oldu ama bu genelde benden kaynaklı sonlandı. Neden mi? Çok basit. Çünkü ben yapamıyorum, deniyorum çabalıyorum ama bi yerde hep içimde ki dişi ruh ortaya çıkıyor. Bunu defalarca bastırmaya, kendimle mücadele etmeye çalıştım ama bedenime ait olmayan kadın ruhum hep galip geldi. Ve bende bıraktım karşı cinsi ve asıl içimde olan Gözde ye yöneldim. Bunu yanlış anlamayın öyle erkeklerle görüşen biri değilim sadece hayatımda tek bir kişi oldu ve hala devam ediyor bu ilişki kapalı kapılar ardında. İşte size bu hikayemi uzun uzun anlatmak istiyorum.Yalnız yaşamanın avantajını kullanmaya başlamıştım cd olma serüvenimde. Gündüz normal bir yaşantı ama akşam tamamen bana ait bir dünya. Önce bedenimi keşfetmeye başladım. Sonuçta erkek bedeni ve bunu nasıl estetik bir görüntüye ulaştırırım onun çabasını verdim. Aynı bir kadın gibi olmalıydım. Çok fazla kıllı yada tüylü biri değilim ama tamamen parlaksı bir hal almalıydı bedenim. Tabi dışardan anlaşılmamak kaydıyla?Önce deneme yanılma yöntemiyle bacaklarımda ki tüylerden kurtuldum.İlk günler aklıma geldikçe gülüyorum halime. Ama şu an tamamen kontrolüm altında kısa sürede temizliğimi yapabiliyorum. Vücudum artık neredeyse tüysüz durumda. Zaten kadın dediğin öyle olmalı dimi? Yavaş yavaş kıyafetler konusunda kendimi yetiştirdim. Artık iki dolabım var. Biri Gözde ye ait, diğeri dışarda yaşayan adama. İç çamaşır takımları, elbiseler, etekler, babet ve topuklu ayakkabıla, makyaj malzemeleri hepsi gün gün artan bir sayıda. Özellikle çorap konusun da takıntılıyım galiba çünkü giyilmesi ve bacaklarımı sarması beni deli ediyor. Zaten galiba doğuştan bir hediye, bacaklarım çoğu kadından güzel? Saçlarım zaten uzun ve peruk ihtiyacım olmuyor bu konuda da şanslıyım. Ay ne çok şansım var dedim dimi?))Benim gibi gizli cd lik yaşayan insanların yaptığı gibi ben de sosyal uygulamaları kullanmaya başlamıştım. Tamamen güvenliğe önem veriyor, kimsenin beni tanımaması için biraz dikkat ediyordum. Her ne kadar Gözde yi yaşamak istesem de ne çevrem ne ailem ne de beni tanıyanlar bunu kaldıramayabilirdi. Ama önemli olan benim bu şekilde de mutlu olmam dı. Ve ben mutluydum.Ve bir akşam benim hayatımda yeni bir başlangıcın sebebi Gökhanla tanıştım. Sürekli saçma sapan atılan mesajlardan farklı olarak sadece bir soru ile dikkatimi çekmişti. Mutlu musun? Soru bu. Ne kadar basit ama önemsendiğimi hissettim bu soruyla. Uzun uzun sohbetler ettik birbirimizi görmeden ve sanki yıllardır tanışıyormuş gibi bir hal aldı konuşmalarımız. Dediğim gibi benim ilk erkeğim olmak için tam inandığım, güvendiğim ve istediğim bir erkek olmuştu Gökhan. Ve zamanı geldiğinde görüşmeye karar verdik. Bu benim için yeni başlangıcın ilk adımıydı. Çünkü cd olarak giyinme konusun da artık bi noktaya gelmiştim ama bunu bir erkekle tescillemeye karar verdiğim ilk adım dı Gökhanla buluşmam.Cts akşamı için sözleştik. Ve ben cts günü heyecandan ölüyordum. Biraz korku, biraz tedirginlik, merak, istek hepsi bir aradaydı duygularımın. İçim içimi yiyordu ama artık olmalı diye kendimi teskin ediyordum. Öğleden sonra başladım hazırlığa. Önce güzel bir banyo yaptım ve tamamen pürüzsüz bir tene sahip olmak için epilasyonumu yeniledim. Duş sonrası güzelce bebeyağı ile tüm bedenimi yağladım. Sonra önce el parmaklarım ve sonra ayak parmaklarıma kırmızı oje sürdüm çünkü Gökhan bu rengi sevdiğini söylemişti konuşmalarımızda. Sonra saçlarımız düzleştirip fön çektim. Düzleşince nerdeyse boynuma uzandı saçlarım. Sonra dolabın karşısına geçip acaba ne giymeliyim diye baktım. Bu arada saat 7 e yaklaşmıştı. Bu gece için iki kombin belirledim kafamda. İlk olarak bir elbise ve ilerleyen dakikalar da sexy bir fantezi kıyafet. Gökhanın beni istemesinden şüphem yoktu ama daha da arzulaması ve benim için önemli olan bu ilk buluşmamız da herşey tutkulu ve şehvetli olmalıydı. İlk olarak siyah dantelli çamaşır takımımı giydim. Tabi sütyenin içinin dolmaması beni biraz mutsuz etmedi değil doğrusu. Ama elden ne gelir di sonuçta bedenim buydu her ne kadar içimde dişi bir ruh olsa da. Sonra giymekten mutlu olduğum siyah ince külotluçoraplarımı geçirdim pürüzsüz bacaklarıma. Evet herşey çok güzel gidiyordu. Daha sonra hafif bol mini eteğimi ve üstüne beyaz gömleğimi giydim. Ayna karşısında tam bir kadındım artık ama eksik olan neydi tabi ki makyaj. Önce cildime hafif bir pudra, sonra gözlerime rimel, yanaklarıma allık ve dudaklarıma kırmızı rujumu sürüp en son üstüme nerdeyse yarım şişe parfümü boşalttım. Kıyafetimle kombin olacak şekilde hafif topuklu rugan babetlerimi ayaklarıma geçirdikten sonra telim çaldı evet tam vaktiydi artık. Gökhan kapıdaydı ve ben heyecandan ölücektim çünkü ilk defa bir erkeğin karşısına hem de ilkim olacak bir erkeğin karşısına çıkıcaktım. Sizlere kısaca Gökhan dan bahsedeyim yeri gelmişken. 36 yaşında 187 cm boyunda 80 kg esmer biri. Evlenip boşanmış özel sektörde yöneticilik yapıyor. Bugüne kadar öyle herkesle beraber olan biri olmaması ve bazı şeyleri gizlilik içerisinde yürütme taraftarı olması benim için önemli bir etkendi. Ve kapı çaldı;- Merhaba - Merhaba Gözde- Hoş geldin gelsene içeri- HoşbuldumSalona doğru yöneldi ve koltuğa oturdu. Ben de karşısına oturdum hanım hanımcık bir oturuşla. Heyecandan bişey diyemedim sadece gülümsedim ona bana bakarken. İlk izlenimim sanal dünyadan daha hoş gözüktüğü idi yakından. Güzel giyinmişti ve misler gibi parfümü kokuyordu. Onun da bu gece için önem veriyor olması beni mutlu etmişti. Derken o söze girdi;- Nasılsın?- İyiiyim sen?- Çok iyiyim. Aslında biraz heyecan oldu gibi- Biraz( ne birazı ölücektim kalp atışımdan)- Kahve içermisin diye sordum?- Sade lütfenHemen geliyorum diye kalktım yerimden ve mutfağa geçtim. Kahveyi hazırlarken seslendim ona- Kahve hazırlanıyor ama yanlış anlama sigara ile içmek istersen mutfağı kullanalım lütfen dedim- Evet iyi olur diye mutfağa yanıma gelip oturdu sandalyeye. Bu sırada ben kahveler hazırladım güzelce sunum yapıp karşısına oturup sohbete başladım.- Ee napıyorsun Gökhan?- Aynı hep iş güç yoğun bir tempo aslında biraz klasik- Evet hepimiz aynı hayat mücadelesi- Katılıyorum ama arada senin gibi güzel biriyle kahve içmek lazım dedi. Bi an ilk iltifat geldi dedim içimden.- Teşekkür ederim canım güzel sözlerin için- Ne demek gerçekler diyelim dedi. Gülümseyerek kahvemi yudumladım. Bir müddet hayattan konuştuk aslında iyi oldu çünkü ikimiz de rahatlamıştık bu sayede sonra salona geçelim mi diye sordu ve kabul ettim.Salona geçince o aynı yere oturdu ama ben bu sefer yanına oturdum. Ve öylece konuşmaya başladık;- Gözde- Efendim?- Sana bişey dicem ama beni ucuz komplimanlar peşinde koşan biri diye düşünme- Aaa lütfen rahat ol dedim.- Sen çok güzel bir kadınsın gerçekten. Ne olduğun değil ne hissettiğin dışarı vurmuş- Gerçekten böyle mi düşünüyorsun diye elimi elinin üstüne koydum. O elimi alıp dudaklarına doğru götürüp ufak bir öpücük kondurdu. İçim ürperdi bi an ve fark etti bunu.- Ne oldu yanlış bişey mi yaptım?- Hayır sadece hoşuma gitti- Peki bu hoşuna gider mi?- Hangisi dememle bana doğru yaklaşıp ellerinin arasına yüzümü alıp dudaklarıma yaklaştı ve ilk öpücü kondurdu rujlu dudaklarıma. Aman tanrım heyecandan zamgır zangır titredim resmen. Devam edicek?..
03 Kasım 2020, at 15:01
Alıntı