Konu: les atiye 70
Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

les atiye 70

Post #1

les atiye 70les atiye 70 kaldığı yerden devam sabaha karşı 4 gibi su içmek için uyanmıştım ceylan ile sibel uyuyorlardı aşağı mutfağa inip suyumu içip kendime kahve yapıp salonda oturmuş içiyor bu kadar güzel vakit gecireceğimi düşünseydim strapon gerirdim diye düşünüyordum sonra ceylan sibel uyanmadan gidip getirp geliyim diye düşündüm kalkıp arabamın anahtarını ve kapının kumadasını alıp yola cıktım evime vardığımda saat 6 geliyordu hızlı bir şekilde duşumu alıp dolapdan 18 ve 16 cm peniş ve kemerlerini cilek tatlanrıcılı kayganlaştıyı da el cantama koyduktan sonra bir kac içcamşır sort bluz da koyup cicek desenli kilot sütyenimi giyinip mor kısa taytımı ve üzerinede beyaz bluzumu giydim pembe bilek corabımı beyaz ayakabımı giyindikten sonra arabaya binip markete gectim kahvaltılık peynir kaşar ceşitleri 4 tanede şarap patetes cipsleri meyve alıp tekrar yola koyuldum vilaya vardığımda saat 10 geliyordu arabamı park edip içieri girdip markentten aldıklarımı buzdalabına koydum sonra yukarı cıktığımda ceylan ile sibel hala uyuyordu sessin bir şekilde aşağı inip dışardaki masayı toparlayıp kahvaltı hazırlayacaktım ama uyansınlar sonra hazırlarım dedim dün baya yorulmuşlardı uyandırmak istemiyordum kendime kahve yapıp havuz başına içmeye başladım sosyal medya dolanıyor zaman geciriyordum telefonum calmıştı arayan sibeldi sanırım uyanmıştı b) günaydın canım uyandınızmı s) günaydın canım evet sen nerdesin b) havuz başında oturmuş kahve içiyor uyanmanızı bekliyordum s) hmm tamam canım geliyorum b) aradan biraz zaman gectikten sonra sibel elinde tepsi ıile 3 tane kahveyle yanıma geldi dudağımdan öpüp s) günaydın canım keşke uyandırsaydın bizi niye tek başına oturdun b) kız ne olacak zaten dün baya yorulmuştuk s) sorma evet nasıl uyumuşum öyle hımm ceylanda geldib) yanımıza yaklaştı dudaklarıman öptü c) günaydın atiyecim b) günaydın dedim kahvemizi içiyor sohbet ediyorduk c) atiye sen üzerindekileri nerden buldun diye sordub) gülümseyerek evimden tabi nerden olacak s) sen evine gidip geldimi b) evet erken uyandım üzerimi değiştirip marketen alış veriş yapıp geldim s) ama atiye neden böyle birşey yaptın ki biz alırdık b) ne olacak kız gitmişken aldım işte c) tşk ederiz senide yorduk b) yok kız önemli değil kahvaltı hazırlayacaktım soğumasın diye hazırlamdım s) iyiki hazırlamdın buraya yakın iyi bir kahvaltı yeri var orda yeriz hiç uraşmayalım b) siz bilirsiniz nasıl isterseniz yaparız c) bencede dişarda yapalım kahvaltıyı biz hazırlanıp gelelim cıkalımb) olur dedim sibel ceylan giyinmek için gitmişlerdi bende arada didemle yazışıyor sohbet ediyordum sibelle ceylanın neler giyeceklerini merak etmişti yanlarına yukarı cıkmıştım bende sıkldım yanızda duyum dedim ceylan bordo iç camşırları ile yatağa oturmuş oje bordo oje sürüyordu c) iyi yaptın canım bende duşumu aldım oje sürüyüm dedim sibel duştan cıkana kadar b) ne kız iç camaşırlarınla uyumlu olsun diyemi bordo oje sürüyorsun gülümseyerekc) yok aslında iç camşırımla değilde siyah taytımı üzerine bordo tunik giyecem ondan bordo sürdümb) sibel düştan cıkmıştı saclarını kuruluyordu sibel sen ne giyineceksin s) pembe iç camaşır beyaz pantolon üzerine pudra pembe si tunik giyinmeyi düşünüyorum eğer senin istediğin birşey varsa söyle onu giyiniyim b) yok canım sadece merak ettim sibel yatağın köşesine oturup hızlı bir şekilde üzerini giyiniyordu ceylan artık hazır gibiydi krem rengi baş örtüsünü giyindi altınada krem renkli ayakabısını giyinmişti cok güzel görüniyordu sibelde siyah baş örtüsünü takmıştı altinada siyah topuklu ayakabı giyinmnişti aslında iki tesettürlü kadının arsında kendimi biraz acayip his ediyordum s) ben hazırım kızlar nasıl olmuşum c) bende hazırım b) ikinizde harika görünüyorsunuz bence s) tşk ederim canım c) bende tşk ederim sende öylesin b) ozaman hadi gidelim artık s) benim arabayla gidelim ozaman b) sibelin arabasına bindik ben arkada oturmayı secmiştim sibel umarım kafeye varğımızda kahvaltı servisimiz bitti demezler bize s) yok canım biz daha önce daha gec gittik getirdiler c) kahvaltıya yetişiriz ya b) sibelin dediği kafeye gelmiştik oturup kahvaltımızı yapıyor sohbet ediyorduk gercekten kafe güzeldi kahvaltılerıda harikaydı sohbet arsında sibel bize kahvaltıdan sonra nargile hazırlarsın değilmi ceylan gülümsüyordu s) sen yeterki iste hazırlarım tabi canım b) tşk ederim sibel dünkü nargile gercekten harikaydı s) tşk etmene hiç gerek yok sen sadece iste hazırlarım tabi c) burdan cıktıktan sonra ne yapıyoruz b) siz nereye gitmek isterseniz s) isterseniz avm gidelim biraz gezer sonra eve gideriz b) benim için fark etmez nereye isterseniz gideriz dedim hesabı ödedikten sonra kalkıp avmye doğru yola cıktık c) bende bir kac şey alacaktım ne zamandır hiç vaktim olmadı alırım şimdi b) avm goğru yola cıkmış arabda sohbet ediyorduk s) ceylan sen ne alacksın önce oraya gidelim avm dönüp durmayalım diye c) kendime iç camaşır bakcam baydır almıyorum ama atiyenin zevkine göre almak istiyorum atiye neler almamı istersin söylersen sevinirm s) sen ceylana bak hele neleri düşünüyor hahahahab) bilmem sen ne istersen al kız bana niye soruyorsun c) lütfen atiye senin zevkini bilmek istiyorum b) ben sadece fantezi giyimleri sevmiyorum c) anladım ozaman bakınırken senin beğendiklerini bana söylersen sevinirim s) bende isterim haberin olsun atiye b) ama ben sizin zevkiniz merak ediyordum lütfen siz secin banada sürpriz olsun c) tamam ozaman ben şimdi almaktan vaz gectim sonra alırım ozaman s) tamam avmde gezer cıkarız olurmu b) olur dedikten sonra avmye gitik 1 30 saat dolandıktan sonra eve geri dönüyorken sohbet ediyorduk sibele arabyı biraz sağa dururmusun dedim s) tabi ne oldu b) hiç birşey olmadı ceylan taytını kilotunu cıkarıp bana verirmisin c) kız delimisin arabadayız nasıl cıkarıyım b) hadi ya cabuk ol ceylan başını sibele doğru cevirdi sibel gülümsiyordu ceylan tekrar başını cevirip yavaşca taytını cıkarıyor etrafına bakıyordu arabal yanımızdan hızlıca gecip gidiyordu taytını bana uzatı ardından kilotunu da cıkarıp bana uzattı tunik elbisesini bacak arasına sıkıştırmış bana bakıyordu ben iindikten sonra koltuğu sonuna kadar arkaya alıp biraz koltuğu arkaya indir kapıyı acıp cıktım camdan ceylanın koltuğu dediğim gibi yapmasını bekliyordum kapıyı acıp bacaklarının arasına girdim sibel gülümseyerek bize bakıyordu ceylan bana bakıyor etrafa bakınıp duruyordu sibele bakıp yürüsene kız ne duruyorsun s) tamam tamam yürüyorum bende heycanlandım ne yapıyım b) ceylan kız sen de kasma kendini rahat ol yaşayacağın zevke bak c) birilerinin gürmesinden korkuyorum ne yapıyımb) merak etme kimsenin aklına gelmez yan koldukta birinin senin amcığını yaldığı deyip başımı bacak arasına koyup dilimi gezdirmeye başlamıştım ceylan hafiften titriyor kasılıyordu dilimi amcığına sürmeye başladıktan sonra ceylanın amcığı ışlanmaya başlamıştı bızırını yalıyor amcığının dudakları arasında dilimi gezdiriyordum işaaret parmığmla bızırı ile oynuyor ceylanın inlemelerini duyuyordum yan gözle sibele baktığımda bize bakıyor sonra yola bakıyordu ceylan inliyor etrafa bakınıyordu c) sibel kız sen yola odaklansana s) sen merak etme ben yola bakıyorum ben bilseydim atiyenin böyle birşey yapacağını senin arabanla gidelim derdim nasıl bir duygu içindesin kız anlatsana cok merak ettim c) ne söylüyüm ya biraz korku cok fazlada heycan arabada giderken atiyenin amcığımı yalaması düşünmek bile beni bitiryor şuan yaşadığım zevki anlatamam yani b) ceylanın heycanı her halınden belidi amcığı baya ıslanmış zevk suyu akıyordu bende yalamya dilimi ceylanım amcık boşluğuna sokup cıkarıyor bızırı ile oynuyordum bunu arabada ilk defa yapıyordum beni zevke gelmiş baya tahrik etmişti amcığımın ıslandığını hiş edebiliyordum sibeli düşünemiyorum bile ceylanın kasılmaları titremeleri inlemeleri artmıştı ceylanın amcığını yalamyı bırakmış dil uçumla sadece sertleşen bızırı ile oynuyordumc) atiye öye yapma dayanamıyorum artık lütfen kendimi tutmıyorum b) durmuyor dil uçumla bızırı ile oynamaya devam ediyordum kasılarak birden caylanın balı hafif fışkırarak boşalmaya başlamıştı akan balını yalıyor dilimi amığını boşluğuna sokup cıkarıyor içindeki balı yalıyordum ceylan heycandan bacaklarını kapatıp acıyordu başımı ceylanın bacakrasından cıkarıp ceylana bakıyordum ceylanda bana bakıyordu c) offfffffff atiye sen ne harika birşeysin öyle hayatımda böyle bir zevk almadım inan b) biliyorum kız ben okadar cok zevk aldıysan seni düşünemiyorum s) cok kötüsünün bitirdiniz beni arabayı kulanamıyorum artık sizin yüzünüzden ama atiye bende bu zevki tatmak isterim baksana ceylana kız bitmiş halde c) sibel neler yaşadığımı sana anlatacak hiç bir kelime bulamıyorum bu zevk yaşanır anlatılmaz gercekten b) merak etme ben sana daha güzellerinde yaşatırım canımceylan balını arkaya yaslamış kendine gelmeye calışıyordu sibel baksana kimseler gelmiyorsa dur benim ayaklarım ağırdı arkaya geciyim artık s) tamam bekliyorum kimseler yok ceylan kız düzelt kotuğunu b) sibel durduktan sonra ceylan kotuğunu düzeltmişti bende hemen arka kotuğa oturdum sibelde eve yetişmek hızlanmıştı cok azdığı belliydi devamı 71 de
12 Aralık 2020, at 12:52
Alıntı