Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
ensest
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

annemi zorla siktim

Post #1
Konu ensest tarafından (18 Eylül 2023 Saat 10:33 ) değiştirilmiştir.

selam millet anneme ensestim bir gun yaban ci olan arkadasla iciyoeduk baya kafayi bulmustu konu sex acildi ben sana bir sey anlatacagim dedi neymis dedim ben annemle sikisiyoruz dedi bundan bir kac sene once ona zorla tecavuz ettim ondan beri kari koca gibi yasiyoruz her firsatta sikisiyoruz dedi benimki kalmisti ohh ne guzel dedim sonra eve gittim yolda giderken annemi hayal ettim ben de sikebilirmiyim diye eve vardim hanimi annem olarak hayal ettim kudurmus gibi siktim bugun cok azmissin dedi isimiz bitince yattik ertesi gun annem gile gittim babam nasil osa evde olmuyor hep kavede emekli zaten annem de 60 ,asinda balik etli buyuk gogusleri var eve girdim hos bes sohbet ettik hep annemin memerine bakiyordum ben mahsusdan konuyu sex e getirdim hanimla aramis biraz bozuk ayri yatiyoruz olur oyle sey ayni evde ayri oda isini nasil goruyon dedi hangi isi dedim iste canim hani yatakta ha sikis i diyorsun ne yapiyim ellerimle idarediyorum tabi sikis deki gibi zevk vermiyor dedim sende baska kari bul sik dedi barisa a kadar aman anne simdi basima is acarlar mecburen 31 re devam dedim yanima geldi opti yazik ogluma cadaliz gelin oglumu bu duruma getirmis ben de mahsustan saril memeleri iyi e vucuduma bastiriyordum anne sen cok guzelsin keske senin gibi karim olsaydi dedim guldu annemin yuzunu optum dudagina da optum durboglum ne yapiyon birbmemesini de avucladim anne cok guzelsin seni istiyom ayri yartigimdan beri hep sen aklima geliyorsun 31 cekip bosaliyorum dadagina iyice yapistim konusamadi kazanin altina soktum elimi memelerini iyice yogirdum ucuyla oynuyordum annem kurtulmak istiyor elimden yatirdim yere soyundum sikim kalkmis annemin gozu ondanydi oglum ben bunu alaman icime cok buyuk dedi zorla soydum uzrine yattim dudaklarini yalayip opuyor memelerine indim somuruyor isriyordum iyice kudurmustum amina indim seni yalayarak bosaltacagim dedim iyoce yaladim parmak da sokuyordum vicik vicik olmustu annemin ami inlemeye baslamisti artik uzerine yattim sikimi soktum amina slak slak sesler cikiyordu annem de inliyordu annem altimda 2 kire bosalmisti cikardim sikimi agzina soktum geliyorum yawrum benim orspum diye hepsini yut dedim oyle bir bosaldim ayni kizimin agzina bosaldigim gibi seneler once cogu disaribakti agzindan diz cokturdu. arjasina gectim sira gotunde yawrum benim dedim biraz ugrastiktan sonra hepsi girdi kanamisti aldiran mi var dewam siktim hem aci hem zevk aliyordu annem bir de gotu sikilirken bosaldi bende gotunun icine bisaldim uzerine yigildim yattim hadi kalk belki biri gelir dus alalim dedi gittik banyoya orda opistuk amini gotunu yalayarak tekrar bosalttim oda beni boslatti yikandik ciktim bundan sonra 2 karim oldu seni her gun sikeceyim babam nasil olsa kaveden cikmiyor dedim.

26 Aralık 2022, at 15:52
Alıntı