Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

üniversite - 3

Post #1

ÜNİVERSİTE - 3Ertesi gün okula gitmeyedik. Zaten gidecek halde de değildik. Uğur'la beraber kahvaltı yaptıktan sonra, avm ye gittik bişeyler almak için. Uğur takıntılı bi çocuktu. Benimsediği şeylerden kolay kolay vazgeçmedi. Yani bi markayı veya bi tarzı beğendiyse kolay kolay şaşmaz. 1.80 civarında boyu benden biraz zayıf. Saçları genelde uzundu. Sağlam çocuktu. Kafamız çok uyardı.Alışverişi bitirdikten sonra bi fast food restoranına oturduk. Yemek yerken;U-: Vay be kanka !! Amına kodumunun kaşarına bak. Bursa'da manita var. Gece bana neler yaptı. Ulan bana bugüne kadar ki manitalarım bu kadar muamele yapmadı.-: Bilader anlamıyorum amına koyim. Sikerler ya ne kafa yorucaz ona eğlendik geçti işte.U-: Yoo. Seninki geçmedi. Yeşim seni sikicek(gülerek)Kahkaha attım.U-: Ciddiyim bilader. O kız seni yatağa atcak bu belli. Aman bilader mevzuyu ciddi ilişki işine döndürme. Gerçekten sikerim belanı.-: Saçmalama kanka. Ne ilişkisi aklımdan bile geçmiyor. Kız bana kendi tırmanıyor napayım. U-: Hande noldu ? Kimmiş manitası okuldan mı ? Kıza şimdiye kadar elli defa açılırdın. Olur olmaz en azından bilirdi amına koyim.Canım sıkılmıştı. Haklıydı.-Kendimi defalarca ifade edebilirdim Hande'ye. Bunun için bir çok fırsatta geçti elime ama ne biliyim. Canım çok yanmıyor. Hatta bazen aklıma bile gelmiyor. Demek ki o kadar tutulmamışım.U-: Demek ki. Neyse siktir et. Daha nelerle karşılaşıcaz. Hayırlısı olsun kardeşim. Sen gol atmaya bak(gülerek).-: E öyle yapıcaz kardeşim. Şu seneye evide tuttuk mu. Çok iyi olucak bizim için.Ev mevzularından devam etti sohbet. Sonra kalktık yemekten sonra. Aldıklarımızı bırakmak için yurda döndük. O gün akşam çıkmadık yurttan film dizi falan takıldık öyle.Ertesi sabah okul vardı.Cuma sabahı okuldaydım. Bugünün üniversite hayatıma yön veren günlerden biri olacağını asla tahmin edemezdim. İlk ve ikinci derse girdim. Normaldi herşey. İkinci dersten sonra ki tenefüste bahçeye indim sigara için. İngilizcem iyi olduğundan okulda olsamda bazen bahçede takılır derse girmezdim. 3 derse girmemeye karar verdim. Çünkü sınıftaki kafa çocuklardan bir çoğu gelmemişti. Kızların muhabbetide kafamı sikmişti. Tabi bunda Hande'nin erkek arkadaşını anlatmasıda eklenmişti. Ve biraz nefes almak için derse girmedim. Bahçede tek başıma oturuyordum. Büyük sınıflar belk**e son sınıflar vardı bahçede genelde. Kahvemi almış telefonumdan favori oyunumu açmıştım. Kendimi kaptırmışım geleni geçeni gördüğüm yok. Bi ara kafamı kaldırdığımda karşı banktaki oturanların bana baktığını gördüm 5-6 kişilik bi grup 2 erkek gerisi kızdı. Benden büyük oldukları belliydi. Çok aldırış etmedim. Oyuna döndükten sonra bi ara kafamı kaldırdım. Baktım ki hala bana bakıyorlar. Yine aldırış etmedim. Ama içimden bu işte bi bokluk var diye geçiriyordum. Hatta bi ara fermuarıma pantolana falan baktım ulan rezil olmayayım diye. bi sıkıntı yoktu. Daha sonra kızlardan biri ayaklandı ve bana doğru yürümeye başladı. Kıllandım tabi bende e daha yeniyim. Ne oldu acaba diye düşünüyordum ve salaktan telefonla ilgileniyor gibi yapıyordum. Yanıma yaklaştı ve-Pardon ! Sen Efe Kahraman değil misin? (soyadımı sallıyorum tabi)Kıza baktım. 1.65-1.70 boylarına esmer, iri diyebileceğimiz ama düzgün fizikli (voleybolcu veya herhangi bi spor yapıyor diye tahmin ettiğim) bi kız.-: Evet. Ama ben sizi tanıyamadım.-: Tuğçe ben. Kuzenin Kadir'in sınıf arkadaşıydım lisede. Seni ordan tanıyorum. Hemşeriyiz.-içimden Ulan beni tanıyosundur da niye yanıma gelesin falan diye geçiriyordum..)Değerli dostlar, şunu söylemek isterim ki ailem ilçemizde tanınmış bi aile. İnşaat, tarım gibi işlerimiz var. Babam amcam ve kuzenleri tanınmış esnaflardan. Maddi durum iyi olduğu için ilçemizde insanları tarafından soyismimiz ve ailemiz bilinir.-: Öyle mi memnun oldum dedim. Gülümseyerek ve elimi uzatarak.T-: (elini uzattı). Bende memnun oldum. Seni okulda ve eve giderken görüyorum Kadir le faceten arkadaşız. Fotoğraflarında görmüştüm seni benzettim ama emin olamadım. Seni burda görüncede sorayım dedim.-:Çok iyi yaptın. Tanıdık birilerinin olması güzel başka şehirde. Sen kaçıncı sınıftasın bölüm ne?T: 3.sınıftayım. İktisattayım. Sen?-: Ben şuan hazırlıktayım. Ekonomi okuycam.T: Aynı fakültedeyiz ne güzel. (bu arada kızlardan biri ona seslendi. Bana döndü) Memnun oldum tekrar görüşürüz. Elimi sıkarak.-: Bende memnun oldum. Görüşürüz dedim. Ulan işe bak diyordum kendi kendime. Kızı düşünüyordum. Esmer düzgün fizikli hani derler ya tam benim kalemim diye öyleydi gerçekten. Ama içimdeki his hoşlanma değildi. Küçük Efe'nin hissettiği bişeydi. Ara zili çaldı. Bizimkiler aşağı indi. Onların yanına gittim. Ve diğer derslere girdim o gün. Okul bittiğinde çıktım ve yurdun yolunu tuttum. Salak salak kaldırım taşlarına bakıyor, okulu Tuğçe' yi Yeşim'i düşünüyordum.Bugün Tuğçe ile tanışmamdan sonra içimdeki testosteron seviyem artmıştı.Yurda gittiğimde 31 çekmem lazımdı. Yurda geldim. Baktım Uğur yok. Tuvalete geçtim hemen. Tuğçe'yi düşünerek mastürbasyon yapmaya başladım. Arada aklıma Yeşim ile kulüpte yaptıklarımız o danslar geliyordu. Boşaldıktan sonra duş aldım ve uzandım.Yemeğe Uğur kaldırmıştı beni. Her zaman ki gibi yemeğe gittiğimiz kafeye gittik ve aynı şeyleri sipariş ettik. Yemek sırasında Uğur'a bugünü anlatıyordum. Oda nasibin açılıyor falan diyordu. Yurda gittiğimizde laptop ı açtım face'i açtığımda kuzenim Kadir'in profiline girdim. Ve kızı aramaya başladım. Buldum da.Elimle mouse u ekleme butonuna doğru sürükleyip çekiyorum ve düşünüyordum. Yeni tanıştım acaba erken mi abaza der mi ne der diye. Ve tabiki de her zaman ki gibi sikerler diyip bastım. Ve daha sonra çıktım. Bilgisayarımı kapatıp uzanırken telefonuma bi bildirim geldi. Yeşim'dendi. Yarın saat 14.00 da bizde buluşalım.Altında bir fotoğraf.Üzerinde bornoz dudaklarını ısırırken...
17 Ocak 2021, at 20:39
Alıntı