Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
Caner
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Olgun amca bana sürte sürte beni karısı yaptı

Post #1

Merhaba değerli hikaye okurları ben Caner şuan 32 yaşındayım beyaz tenli sarışın orta boy ve normal kiloda sayılırım 77 kg yani ama kalçam gayet tombul ve yumuşak tabi benim hikayem 14 yaşında yani lisenin ilk yılı idi bende eşcinsel dürtüler daha o vakit belirgin değildi yani hiç farkında bile değildim ama gençlik herkeste kaynadığı gibi bendede kaynıyor. Ben tabi evden para alınca insanın gururuna dokunuyor evden para almamak için part time iş aramaya koyuldum. Bir ay geçti iş bulamıyorum kafayı yiyecem İstanbul gibi bir şehirde nasıl olurda iş bulamıyorum diye kendime söylenip duruyordum. Aradan bir iki hafta geçti başka semtlere kadar acilmistim ve bir gün bir kahvehanenin camında eleman aranıyor ilanını gördüm ve hemen içeri girdim. Karşıma 55 yaşlarında iki metre boyunda koca göbekli iri kalıplı izbandot gibi adam çıktı. Ben iş için geldiğimi söyledim öğrenci olduğumu okul çıkışı gelebilecegimi ne var ne yok her şeyi anlattım adam bana samimiyetimden dolayı teşekkür edip ciddi birisi kendini işe verecek birini aradığını söyleyip olmaz gibisinden işaret etti. Bende ona bir hafta gelip çalışayım deneme amaçlı eğer olursa devam ederim olmazsa para felan vermezsin çeker giderim diye teklifte bulununca beni kırmadı. Tamam dedi yarın gel başla bakalım ertesi gün okul çıkışı direk kahveye gittim ve o gün hep gözlemci olarak her şeyi çözmeye çalıştım sürekli aktif olarak kendimi ikna ettirmek amacı ile baya çaba sarf ettim adam bana sen ocakta çayı güzel demle bulaşıkları yıka ocakta dur senden bir şey istemiyorum dedi peki dedim . Ve bir kaç gün boyunca çayı özellikle güzel demlemeye başlayınca bana sen devam et dedi. Boşver ben servis atarım zaten ufak yer gelen tayfa belli çay güzel olsun gibisinden bir kaç nasihat ettikten sonra bizim muhabbet de yavaştan başladı emekli olup ufak bir miktar ile evinin altını kahveye çevirmiş evden de kahveye geçiş yapmış baya bi sistem yapmış yani anlayacağınız. Tabi kişiliği olarak da baya sıcak kanlı biraz da ağzı bozuktu tabi ama bizim iş olmuştu. Ses çıkarmanın anlamı yoktu zaten kahveye hep belli kişiler gelir emekli tayfası haliylen koca koca adamlar oraya alışmam bir ayımı aldı artık kendime göre yavaş yavaş sistem kurmaya başladım ocakta boyum daha kısa olduğu için ellerim bazı yerlere yetismiyordu. Tezgahın altına palet attım boyumu iyicene hizaladim. Zaten mevzu da boyumu yukseltmemle başladı. Çünkü ben paletin üstüne çıkınca patron her ocağa gelip üst raflardan bir şeyler aldığı vakit siki benim göte denk gelmeye başladı. Bu olay her gün gerçekleşmeye başladı. Ben ilk başta hiç oralı olmadım bunun ağzı bozuk olduğu için bana senin göt amma yumuşak imiş haaa deyip pis pis sırıttı tezgah da biraz kuytu bir köşede kalıyordu. Bir işe giderken biraz geç gittim gittiğimde sadece patron ve kankileri oturmuş okey atıyorlardı. Benden direk çay istedi çay servisi yaparken bi tane amca evlilik olayından bahsediyorlardı ama karı yok gibisinden sitem edince bizim patron benim çırağı vereyim sana yumuşacık gotu var deyince o da ne o sen test sürüşü mü yaptın deyince bana pis pis bakıp güldü. Tabi masadakiler de kahkaha atıp bana kendine dikkat et senin patron niyeti bozmuş belli ki karı istemiyorsa seni kafaya takmış diyerek alay ettiler bende yok daha neler deyip oralı bile olmadım. Ama patron yine de her gelişinde arkadan bana yaslanıp duruyor ve üst raflarda iş varmış gibi de oyalaniyor bense sadece kendimi kasıp gotumu içime çekmeye çalışıp gecistiriyordum. Bu durum bir hafta sürdü böyle yine bir gün ocağın küçük cam aralığından kahvenin içine bakınca patron yine kankisi ile konuşurken beni işaret etti. Bende iyice iskillendim ondan ama yine ne yapabilir diye kendimi teskin ettim. Aradan iki gün geçmedi bir gece bunu rüyamda gördüm beni deliler gibi sikiyor ve ben koca adamın altında zevk alarak inliyorum sabah uyanınca rüyada bu durumun hoşuma gitmesi çok garipsemistim o gün işe giderken tuhaf hissediyordum kendimi ama o yine gelip yapismayi ihmal etmiyor bende o gün ona sen niyeti bozmusun belli dedim kendine dikkat mukayyet ol yeğen deyip geçiştirdi. Diğer gün tekrar rüyama geldi iki üç dört artık her gece rüyamda koca herif ile sevisiyorum artık işe giderken gelip yapışmasını istiyorum resmen azdikca aziyorum bende ciddi ciddi adamı arzuluyordum. artık her gelip yapistiginda bende hafiften gotumu yumuşatıyor acaba sikini his edebilir miyim diye hafiften gotu salıyorum o da herhalde durumu fark etti iş çıkışlarında tezgahta oyalaniyor arkamda iki üç gün böyle devam ettik artık daha cesaretli davranmaya başlamıştım iş çıkışını sabırsızlıkla bekliyordum ki gelip yapissin gotumu çaktırmadan rahat bıraktım sikinin gotumun tam catalinda sistigini farkettim. Zaten o gün cuma günü idi hemen ertesi gün cumartesi ve ben full çalışıyordum hafta sonları neyse o gece sabaha kadar düşledim onu artık yetmişti canıma tak etti sabah kalkınca incecik bir esofmanim vardı alta da kilot giymedim bilerek ki eşofman göt catalima girsin o şekilde işe gittim bu zaten evden direk kahveye geçiyor o geçiş de direk tezgaha bakıyor arkadan gotumun arasına girmiş yani karpuz gibi ortada hemen gelip klasik yapismayi yaptı. Gözleri yerinden çıkacak gibi idi nefes alışı değişti. Ama kendini çekmeyi bildi gün boyunca gelip yapıştı akşam geç saatler e doğru atakları yoğunlaştı ve artık her gelişinde ben gotu çekmiyor aksine sikini tam hissetmek için kabartıyor dum bir ara geldi siki iyice kalkmıştı göt catalima iyice oturtmaya çalıştığını fark ettim gözlerine bakıp gotumu iyicene sisirince tam catalimda idi yanağıma öpücük kundurdu ibne olduğunu artık kabul et yavrum karpuz gibi gotun var deyince utanıp başımı eğdim dükkanın kapanmasına iki saat felan vardı bu artık her gelişinde gotume şaplak vuruyor belimden tutup bu gece benimsin sen karım yapacam seni deyip duruyordu. Neyse ki zaman geldi herkes gitti ve bu hemen gelip beni kucağına aldı eve kadar kucağında taşıdı beni zaten kocaman herif hiç zorlanmadan ve öperek götürdü salona geçtik beni kanepeye bırakıp dudaklarıma yapıştı deli danalar gibi dudaklarımı sumoruyor ilkin tiksindim ama elini gotume atınca nasıl gevsedim kollarında inlemeye başladım artık içimden ben niye bu kadar nazlandim ki diye sitem ettim kendime bir anda beni kaldırdı ben zaten öpüşmek ten ne olduğunun bile farkında değildim bile bir de baktım ki çırılçıplak soymus beni ve kendi de soyunmuş adam o kadar iri ki sadece goguslerini ve orman gibi kıllarını görüyorum bu vücudumu öpmeye başlayınca zevkten gözlerim kapanmış deliler gibi inliyordum kocamm kocammm diye böylece yarım saat beni yaladı. Bu bana artık seni bugüne kadar yarraga kavuşma anı senin kızlığın bitti artık kucağımda ve kollarimdasin ama bunun için sen dalgamı iyicene yala da sana bir güzel sokayım bende dünden razıyım zaten yarragina bir baktım aman Allah'ım bu ne dedim sen merak etme senin göt yumuşak rahat alır canını sıkma ne olur yapma diye yalvardım ama nafile bu yatağa girdin bir kere o göt delinecek ona göre hadi yala bakalım ağzıma girmiyordu gotume nasıl girecek içimde korku gittikçe büyümeye başladı ama yapacak bir şey yok ben yaladıkça bu daha da irilesiyor kafamın üstüne basıp ibnem karım yala lan diye hakaret de ediyordu bi kaç dk iyice yaladım tasaklarini da biraz yaladım evet büyük an artık karı olma vaktin geldi hadi bakalım dön ve domal benim vücut zaten sıfır kilometre bu hemen ağzını gotume koyup yalamaya başladı benim deliği ama bir dil vuruşu ben kendimden geçiyorum bizim patron belli ki oğlan çok sikmis işi çok iyi biliyor du ben zaten uçuyordum o dil vurdukça birden o zevk içinden korkunç bir acı ile uyandım bi baktım kafasını sokmuş yavaş demeden bir kökledi hayvan herif ağzımı hemen kapattı gözlerimden yaş aktı varya acıdan öldüm sandım üstünden biraz geçince baktım bu bana acı var mı diye sordu geçti deyince avratliga hoş geldin dedi bana yavaştan gidip gelmeye başladı bir iki gidip gelince içimde baktım zevk alıyorum ahhhhh diye inlemeye başlayınca bu collandi bu yaştaki adam bana nasıl olurda böyle pompalıyor diye içimden garip bir şekilde düşünmeden edemedim ama acayip zevkli idi on dk boyunca kocam beni uçurdu sonra anira anira içime patladı. O patlama anı içimi kımıl kımıl etti acayip bir sıcaklık ve zevkti . Ohhh be diye uzandi yanıma karım artık benimsin yavrum diyerek dudağımı öptü yarım saat kadar dinlendik ben tam kalkıp yikanayim derken gotume bir baktım bakmaz olaydım kan revan içinde bana sen bakma dedi banyoya götürüp iyicene yıkadı sonra da salona geçtik şimdi nasılsın dedi iyiyim dedim sızı ağrı felan yok deyince iyi bakalım sen artık tamamsin ibnelige hoş geldin yavrum deyip beni kucağına oturtup meyve yedirdi bana oynasip durduk bu bana bi tur daha atalım sen gidersin dedi bende aşk olsun burda kalmamı istemiyor musun diye söylenince dudağıma yapışıp tekrar yatak odasına geçtik o gece sabaha kadar kaç defa yaptık hatırlamıyorum ama ondan her gece yaptık nerde ise kahvedekiler de yaptı onları başka zaman anlatırım karı yok mu diye sitem adama da verdim bu arada beş yıl boyunca kocam oldu ondan sonra hep olgun amcalara takıldım tam bir olguncu oldum yani benim hikayem bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim Skype adresim caner.balll ulaşmak isteyen amcalar varsa beklerim
17 Haziran 2021, at 20:43
Alıntı