Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Tamamen gercek.. Karı koca çift

Post #1

Tamamen gercek.. Karı koca çiftMerhaba arkadaşlar. Sizlere gerçek yaşadığım bir olayı anlatayım.. Seks konusunda çok azgınım.. arayışım çoktur... Aslında birçok yaşadığım gerçekten ilgi çekilecek olaylar varki birisini anlatayım dedim.. Bu arada olayı yeni yaşadım. yani 2016yılının ocak ayı sonlarında..30 yaşındayım.. Bir internet sitesinde yaklaşık 50 55 yaşlarında bir beyle tanıştım... (ismine mehmet diyelim) Tanışma amacımız cinsel hayatı karısıyla ilgili sohbetti.. Karısı 41 yaşındaydı. Cinsel açıdan pek birlikte olmadığını felan söylüyordu.. bende fantaziler anlatıyordum karısını nasıl inlete inlete siktiğimin hayalini kurarak çok zevk alıyordu.. Sikimi izlerken adam kendinden geçiyor ve.. ellerimle karıma sokacam bu yarrağı diyordu.. konuşmamız sürdükçe beni karısına anlatmış.. birgün skypede kocasıyla sohbet ederken karısı gelip göğüslerini kalçalarını felan açtı... koçasıda çevire çevire karısını sergiledi..Reel görüşmeyi teklif ettim ama kadın tereddütlüydü.. Neyse bir hafta kadar sonra onların bulunduğu şehirde işim çıkınca adama haber verdim. karım pek istemiyor gibi ama geldiğinde ara olmazsa biz görüşürüz sohbet ederiz dedi.. Bende tamam dedim ve gitmeden birgün önce haber verdim.. ertesi gün Mehmetle buluştuk.. akşam geri dönmem gerekliydi. gündüz arabada tenha biryerde buluştuk, Mehmet sikimi görmek istedi.. bende görmek istiyorsan çıkar deyince kemerimi açtı elini içine sokup sikimi çıkartıp offf harikaymış bu ya dedi... okşamaya başladı.. erkeğim sikin harikaymış. kamerada gördüğümden daha süpermiş bu ya... ve arkasından ağzına almaya başladı.. Çok süper yalıyordu.. Bende orospu gibi yalıyorsun.. okadar yalattım senin gibi güzel yalayana az rastladım fahişem benim dedim.. adamın hoşuna gidiyordu.. ama yeter dedim çünkü gören felan olabilir diye terettüdlüydüm, burada olmaz dedim.. adamda kocacım eve gidelim ne olursun dedi.. Tamam deyip.. evine gittik.. İlk önce dikkatlice baktım eve kamera felan koyarmı diye..Gerçi bu olay yaşandığı güne kadar aşağı yukarı 4-5 aylık sohbetimiz olmuştu.. gerçek facesini felan vermişti hep.. Neyse adam çırılçıplak soyunda elleriyle beni soydu.. yarrağımı avuçlayıp yalamaya başladı.. sonra daha rahat yalaması için sağ ayağımı kanapenin üstüne koydum sarkan taşşaklarımı öpüp emdi arka deliğime kadar yalayıp ağzıyla git gel yaptı 10dkika kadar.. ağzına fışkırarak boşalttım.. Ohhh çektim. harikasın fahişemmmm karında böyle yalıyormu dedim.. adam zevkten kuduruyordu.. yüzüne gelen ağzına gelen dölleri yuttu. sikimide peçeteyle temizlemesini emrettim..hemen itaat edip sikimi temizledi... bi meyvesuyu molası verdik.. harika olduğunu söyledim.. Köle gibi itaat ettiriyordum fahişeme...Sonra içtikten sonra adamı kanapeye domalttım.. şimdi sıra geldi arkanı dağıtmaya.. adamı ayağı kaldırıp.kanapeye domalttım ama erkeğim,, yarrağın büyük krem sürelim dedi.. kremi getirdi götünün deliğine sürüp sonra sikimide sürdü.. adamı domaltıp yavaş yavaş soktumm.. adam zevkten inlemeye başladı.. hızlandıkça bende zevk alıyordum.. adamın kalçalarını tokatlamaktan kıpkırmızı oldu.. ...yaklaşık bir süre adamı öyle bağırta bağırta inlete inlete şiddet kullanarak siktim... sonra boşalacağım zaman sikimi çıkartıp adamın yüzünü dönmesini emredip suratına fışkırtarak boşaldım...Bu seks adamın çok hoşuna gitmişti.. gitmek için fazla vaktim kalmadığından dinlendikten kısa süre sonra giyinip evden ayrıldım.. adamın yüzünde güller açtı resmen...Neyse adam sikmemi karısına anlatmışş.. karısı facede kocamı çok yormuşsun diye espiri yaptı.. Bende kocana yardıma gelseydin dedim. ondan sonra espiri felan derken kocasının anlattımından karısının isteği artmış zaten.. Kısa süre sonra buluşma planladık..Buluştuğumuzda harika bir ortam yaşadık. kocasının önünde karısını defalarca siktim.. kocası yarrağımı yalayıp elleriyle karısının amına yerleştirdi.. Bu yaşantımı farklı bir hikayede tüm detaylarıyla yazacağım..xhamster profilimde bu tip fantazisi olanlar konuşmak için gelebilirler. veya karısından gizli olanlar ekleyebilirler.. belki fikirlerle karısını böyle bir ortama hazırlayabiliriz..
24 Haziran 2021, at 21:22
Alıntı