Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Hem Beni, Hem De Sevgilimi (alıntı)

Post #1

Hem Beni, Hem De Sevgilimi (alıntı)Bir dönem kız arkadaşım beni çok kıskanıyor ve sıkıyordu. Gerçi bende onu çok kıskanıyordum ama o kadar çok sıkmıyordum çünkü hep fantezilerimde onun beni başkasıyla boynuzlaması, başka biriyle yakalamayı ve onlara katılmayı düşünüyordum. Ne var ki başka bir şey isteseymişim keşke çünkü başıma gelen olay fantezimden bile iyiydi? Kız arkadaşımı takip edip böyle bir fırsat kollamaya karar vermiştim. Her şeyde umduğum gibi oldu. Okula gittiğini sandığım ve böyle söylediği bi gün onu başkasının hem de oldukça yakışıklı herkes tarafından arzulanan tam bir delikanlının arabasına binerken gördüm ve kıskançlık duygusu beni daha da azdırıyordu. Artık ne olursa olsun arzularıma ulaşmayı hedefliyordum. Bende bir taksiye atlayıp arkalarından takibe koyuldum. Onların durduklarını gördüm ve biraz gerilerinde bende indim. İyi muhitte lüks bir apartmandı burası. Hemen arkalarından takip ettim ve kapıya dayandım ve kapıyı kız arkadaşım açmıştı ve belki de hayatının şokunu yaşıyordu ne diyecek bir şeyi vardı ne de ne desem bana itiraz edecek cesareti. Artık bu durumdan faydalanmalıydım ve öylede yaptım. Ne çocuk ne de benimki itiraz edemezlerdi ve etmediler de. Bende uzatmadan ondan intikam almam gerektiğini ve bunu da hemen yapacağımı söyledim. Mecbur kabullendiler. Ben de şimdi yatak odasına gidiceğiz ve benim gözümün önünde sevişeceksiniz dedim. Zaten bunu ben olmasam da yapacaktınız ve yinede ben yokmuşum gibi davranın dedim ve çocuk benden korkmuştu. Aynı zamanda da hoşuna gidiyordu. Hangi erkeğin hoşuna gitmez ki sevgilisinin önünde kızı evire çevire sikmek. Hem de bakire olduğunu iddia eden bir kızı. Yarı korku ve yarı kabullenmişlikle ikisi de yavaş yavaş soyunmaya başladılar ve artık içlerinden geldiği gibi davranmaya başlamışlardı ve bu beni çıldırtıyordu. Daha işin başında ölmek üzereydim. Buse?nin üzerinde benim aldığım kırmızı badisi vardı ve altında yazın etkisi ve sevmediğinden de südyeni yoktu. Zaten pek de giymeyi sevmezdi. Badisini kemal çıkartıyodu. Buse`nin altındada dar bi tayt vardı. Bütün hatalarını ortaya çıkarıyordu. Ilk önce badisini çıkardı ve bembeyaz daha güneş yüzü görmemiş diri hafif de terlemiş göğüsleri çıktı. . Sadece tangası kalmıştı Arkasından kemal sapıtmışçasına taytını çıkarmaya çalışıyordu. Taytını da çıkarmıştı ve altında sadece siyah bir tangayla kalmıştı. Buse ve ben delirmek üzereydim. Bu arada hızlı bir şekilde Kemal?de soyunmuştu. Buse?nin de sadece tangası kalmıştı. Ben onu da çıkarmasını istedim ve hemen çıkardı. Bu arada ben de patlamak üzere olan yarrağımı çıkarmış 31 çekmeye hazırlanıyordum. Birden bire arlarına girip onları ürkütmek istemiyordum. Şimdi ikiside çırılçıplaktı ve kemal buseyi yatağa domaltmış sikini götüne sürtüyor bir yandan da diri ve bembeyaz göğüsleri sıkıyor buseyi çıldırtıyordu, tabi beni de. Herifin yarrağı neredeyse benimkinin iki katıydı ve busede sanki o büyüklüğe çok alışık davranıyordu. Belli ki bu ilk değildi. Kemal yavaş yavaş buseyi kıvama getiriyordu. Buse uzanmış Kemal?de onun üstünde o koca yarağını Buse?nin pembe amının üstünde gezdiriyor yavaş yavaş tam sertleşmemiş sikini bir kol büyüklüğüne getiriyordu. Artık ikisinde de dayanacak güç kalmamıştı ve tam benim sıramdı. Bende soyundum ve yavaşça yanlarına iliştim. Bu sefer buseyi o koca kıçını önüme domalttım sikimi çıkarttım ve hafif hafif itelemeye başladım. Sonra kemal de Buse?nin altına uzandı ve göğüslerini yalamaya başladı. Hepimiz patlamak üzereydik. Buse deli gibi inliyordu ve ben Buse?nin arkasından daha önce hiç yarak girmemiş göt deliğini öfkemle ve bu fırsatla patlatmayı düşünüyordum. Biraz sikimi ıslattım ve Buse?nin götünü de yaladım. Yutarcasına köklemiş. Her yer ıpıslak olmuştu. Sonra kazık gibi olmuş sikimi götüne birden bire iteledim ve buse avazı çıktığı kadar bağırmaya yeltendi ki kemal koca yarağını Buse?nin boğazına kadar sokuverdi. İlk başta zorlanan Buse bir süre sonra alışıverdi ve ikimizi birden idare edebiliyordu. Ağzında koca bir yarrağı yutarcasına köklemiş ve bir yandan da götü sikiliyordu. Deli gibi sikiyorduk Buse?yi. Ben götünü ve Kemal ağzını hatta boğazını.Ben tam boşalmak üzereydim ki birden kemalin performansı ve çekiciliği dikkatimi çekti ve bugün benim günümdü hemen durdurdum ve soluksuz kemalin o patlamaya yüz tutmuş yarağını ağzıma alıverdim ve deli gibi emiyordum. Kemal şaşırmıştı ama baştan beri susuyor korkuyor ve hoşlanıyordu da. Buse de şaşırmıştı bu duruma. Biraz kemali delirttikten sonra bu sefer önüne ben domaldım ve sporla uğraşma bahanesiyle aldığım kıllarım sayesinde bembeyaz ve biraz da dolgun olan kıçımla buseden daha cilveliydim. Kemal`in sırılsıklam olan siki ve benim gençliğimden alışık olan kıçım koca yarağın hepsini alıverdi ve zevkten çıldırmak üzereydim. Kemal bana acı bir zevk veriyordu ve deli gibi sıcacık siki içimde eritiyordum. Kemal boşalmak üzereydi ki bu sefer kemal beni ben buseyi deli gibi sikiyordum. Artık zevkten ölmek ve çıkardığımız sesten bir kat daha delirmek üzereydik. Ben daracık Buse?nin götüne kemal de zaten alışık olan benim götümü sikiyorduk ve ben boşalmıştım Buse?nin yanan götüne. Sıra kemaldeydi ve kemal sikini çıkardı ve kendi isteğiyle sikini ağzıma götürdü. Biraz daha kemali muameleden çıldırttım. Nihayet kemal buseyle benim yüzüme fışkırtıyordu ve biz deli gibi hiç birini telef etmemeye çalışıyorduk. Hepsini yuttuk ve kemal de sonuna kadar boşalmıştı. Bu değişik versiyonlarıyla gece boyunca ve daha nice geceler Kemal beni ben buseyi durmaksızın sikiyorduk. Hem sikilip hem de sikiliyordum daha ne isteyebilirdim ki?
11 Temmuz 2020, at 15:38
Alıntı