Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
Tülay
Tülay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Beni seyredip otuzbir çeken gence verdim

Post #1

Ben Tülay. Antalya'da yalnız yaşıyorum. 40 yaşındayım.
Geçen yaz yandaki daireye yeni taşınan ailenin 20 yaşındaki oğlu Türkeri sık sık karşı balkonda beni seyrederken görüyordum. Türkeri ne zaman görsem balkonda yere oturmuş ve omuzlarından aşağısı görünmüyordu. Ben balkonda temizlik yapmak için eğilip doğruldukça Türkerin omuzları oynuyordu. Zaman geçtikçe "acaba bu çocuk bana bakıp otuzbir mi çekiyor?" diye düşünmeye başladım.

Tarlaya kızanak toplamaya gidecektim. Türkerin annesi Yelizi de yanımda götüreyim dedim fakat Yeliz bana işi olduğu için gelemeyeceğini, Türkerin ise bana yardım etmek için gelebileceğini söyledi. Bunu duyunca birden heyecanlandım ama bir şey belli etmemeye çalıştım. Neyse, Türkerle birlikte kızanak tarlasına gittik. Etrafta ne bir ev, ne de bir adam vardı. Kızanak ağaçlarının arasında yapayalnızdık. Türker benimle konuşurken şakalar yapıyor, beni güldürüyor, arada kendisi de gülerken koluma ve omuzuma dokunuyordu. Dokunuşları sıklaştıktan sonra eşofmanının ön tarafında sikinin kalktığı belli olmaya başladı. Ben de onun dokunuşlarına karşılık veriyordum ve yavaş yavaş elimi daha aşağılara götürmeye başladım. En sonunda Türkerin eşofmanın üstünden sikini tutup "sen balkonda beni seyredip otuzbir çekiyordun dimi velet?" dedim. Türkerin rengi kızardı ve çatlayan bir ses tonuyla "evet, taşındığımızdan beri her otuzbirde seni hayal ediyordum" dedi. Türkerin eşofmanını indirdim ve sikini ağzıma alıp çalmaya başladım. Türker heyecandan çabucak boşaldı. Biraz kızanak topladıktan sonra evlerimize döndük.

Ben akşam boyunca olanları düşündüm. Bu çocuğun bana ilgisi bundan sonra bitecek miydi, yoksa devam mı edecekti? Gece olunca balkona çilim çekmeye çıktım. Bir de baktım Türker karşı balkonda yine omuzları oynuyor. Yelizin kapısını çaldım. Ona "Yelizciğim, üst raflardan indirilecek eşyalar var, Türkeri bana yarım saatliğine yollayabilir misin?" diye sordum. Yeliz içeri seslendi, Türkerle daireme geçtik. Türkeri kendi ellerimle soymaya başladım. Yatağa uzanmasını söyledim ve üzerine oturarak amımı ağzına dayadım. "Ben seninkini ağzıma aldım, şimdi de sen benimkini yalayacaksın!" dedim. Türker amımı köpek gibi yalamaya başladı. Az sonra Türkerin kazık gibi olan sikini amıma sokup yukarı aşağı doğru gidip gelerek Türkeri boşalttım. Kapı çaldı, Yeliz bana "işiniz uzun galiba, ben yatıyorum, Türkere şu anahtarı ver" dedi. O gittikten sonra Türkerle sabaha kadar arada uyuyup uyanarak birkaç kere sikiştik. Günler geçiyordu, artık sürekli bir şeyler uyduruyordum ve Türkeri eve çekip onunla sikişiyordum. Aradan birkaç ay geçtikten sonra Türker askere gitti ve hafta sonları çarşıya çıkıp beni her aradığında "duşa girince seni düşünüp otuzbir çekiyorum" diyor. Ben de onunla birlikte şafak sayıyorum.
05 Ağustos 2022, at 22:02
Alıntı