PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Batuhanla Devam-2

admin
17 Ocak 2021, 20:39
Batuhanla Devam-2Ben duşun altında yerimi almış sıcak suyun verdiği hazzı yaşarken Batuhan da içindekileri boşaltmakla meşguldü.Kısa sürede temizlenmiş oda duşakabinin kapısını açıp içeri girdi. Beraber bir süre sadece suyun altında kalmıştık ki Batuhan eline banyo lifini alıp bolca şampuan döktü ve her yerimi köpürtmeye başladı.Vücudumu bitirip aşağılara inince yavaş ve özen gösterir gibi lifle okşamaya başladı.Penisime yaptığı masajımsı olayın etkisiyle orada da hafif kıpırdanmalar olmaya başladı.Batuhan köpükleme işini bitirmiş önümde çömelmesiyle suyun altında saxoya başladı.Bir süre ellerimi duvara dayayıp bu zevk karşısında beklemekten başkada bir şey yapamazdım.Batuhan da halinden memnun olsa gerek bu sefer penisimi hiç ağzından çıkartmadan sadece şapırdatma sesleri eşliğinde bir müddet daha saxoya devam etti. Batuhan'ı dizlerinin üstünden kaldırarak domalma şeklinde bir hale getirdim ve bu seferde köpüklemeye ben başladım.2-3 dk bu şekilde deliğine masaj yapmanın ardından penisim de kemik gibi bir hale gelmişti.Batuhan'ın ağzından penisimi zar zor kurtarıp ellerini duvara dayadım ve penisimi kalçalarının arasından sürtüp çekmeye başladım.Ellerimi Batuhan'ın ellerinin üzerine koyup sadece belimi hareket ettirmeye başladım.Suyun verdiği haz; benim boynunu,kulağını yalamam ve de penisimin yaptığı baskıya daha fazla dayanamayan Batuhan sonunda iyice azmış bir hale gelmiş olmalı ki ellerini elimin altından kurtarıp prezervatife ulaştı ve hızlı bir şekilde penisime geçirip kökünden tuttuğu gibi deliğe ayarlayıp kendini geriye iterek penisimi bir hamlede içine aldı.Elini tekrardan aynı yere koyup öylece beklemeye başladı.O kendini bana iterken bende hafif hafif ileri geri yaparak penisin içeride kolayca hareket kazanmasına olanak sağlıyordum.1-2 dk bu şekilde yaptıktan sonra ellerimi beline getirip hızlanmaya başladım.Ama tam da yapamıyordum sebebi ise suyun prezervatifin kayganlığını azaltmasıydı.Bundan dolayı duş başlığını üzerimizden duvara doğru çevirip yanda duran bebe yağını hem kalçasına hemde penisimin üstüne doğru bolca sıktım.Yağın etkisi hemen gerçekleşmiş artık Batuhan'ı da zorlamadan hızlıca sokup çıkarmaya başladım.Kendimi her öne itişim de alanın dar olması ve yağın sayesinde Batuhan'ın kalçasından şap şap sesleri yankılanmaya başladı.Ben soktukça daha da zevkleniyor geçir erkeğim, sok sikini, öldür beni zevkten diye inliyordu.Arada kayganlık hissi kayboluyor gibi olunca yeniden bebe yağı döküyor ardı ardına sertçe pompalamayı sürdürüyordum.5-6 dk daha bu şekilde sikmemin ardından içinden çıkıp dizlerinin üstüne çöktürüp yeniden girip çıkmaya başladım.Kalçasından çıkan seslerin yanında benim kalçasınıda tokatlamalarımın neticesinde Batuhan da iyice coşmuş resmen haykırmaya başlamıştı.O inledikçe ben daha da hızlanmış attığım tokatların şiddetini ve belinden tuttuğum yerlerdeki sertçe sıkmanın dozunu ayarlayamadan kendimi iyice boşalmaya yaklaştırmıştım.Şak şak seslerini ohh ahh sesleri bastırmaya çalışırken içinden çıkıp prezervatifi resmen fırlattığım gibi Batuhan'ın ağzına penisimi köküne kadar soktum.Ellerimi başının arkasından öyle güçlü tutuyordum Batuhan ellerini dizime koymuş kendini geriye doğru çekmeye çalışıyor ama başaramıyorken bir anda tüm şiddetiyle ağzının en derinlerine doğru boşalmaya başladım.Dizlerimin titremesi geçene kadar o şekilde kalıp kendimi geriye çektim.Batuhan büyükçe bir yutkunmayla dölümü yutup nefesini düzeltti ve yuhhhh bu neydi böyle.Nefesimi kestin ya, ağzıma boşaltmaktan kastım bu değildi benim deyince; bende nasıl oldu anlamadım ama acayip gaza getirdin beni kendime hakim olamadım.Son beş dakikayı doğru dürüst hatırlayamıyorum bile derken Batuhan kalça ve belindeki kızarıklıkları göstererek belli oluyor; kızartmışssın her yerimi ama süper birşey di bu; inan hiç böylesine zevk almamıştım sayende bunu da yaşamış oldum deyip ayağa kalktı ve duş başlığını yeniden bize doğru çevirip dudaklarıma yumuldu.Öyle ateşli, öpüşüyorduk ki yaptığımız sex ancak böyle bir öpüşmeyle sonlandırılabilirdi.Dudaklarımı ondan zorla ayırıp küçük tuvaletimi yapmak için duşakabinden çıkıp işemeye hazırlanıyordum ki Batuhan dur işeme sakın deyince bir anda hayırdır ne oldu diye ona doğru döndüm.Madem bugün fantezilerde sınır tanımıyoruz o zaman hep merak ettiğim bir şeyi de yapmanı istiyorum deyince ne demek istediğini anladım.1-2 adım yürüyüp tam işemeye başlayacaktım ama Batuhan buraya diyerek deliğini gösterdi ve kalçası bana dönük halde ellerini duvara dayayıp beklemeye başladı.Penisimi yeniden genişlemiş deliğine sokup içimden geldiği şiddetle deliğine işerken Batuhan zevkten ohhh sıcacık ve çok hoş bir şey bu ya diye inlemeye başladı.15-20 sn kadar işemiştim ki Batuhan dur devam etme diyerek bir anda penisimi çıkartıp diz çöktü ve vücuduma da istiyorum dedi.Gözlerini kapayıp garip bir yüz ifadesi takınan Batuhan için belli ki bu fanteziyi gerçekleştirmek daha da hoşuna gitmişti.Ben bir şey hissetmiyor sadece işemenin verdiği o güzel duyguyu yaşıyordum.Yeniden üstüne doğru işemeye başladım.Bitmeye yakın sanki yanlışlıkla olmuş gibi Batuhan'ın da tepkisini ölçmek adına yüzüne doğru işemeye başlayınca Batuhan bir an şok yaşadı ama tepki vermeden gülümser gibi bir ifadeyle öylece durdu.Sabahtan beri tuvalete gitmemem ve de içtiğim iki bira yüzünden uzun süre işeyip Batuhan'ın istediği iki fantezisini daha gerçekleştirmiştik. İşememin bittiğini anlayan Batuhan gözlerini açıp penisimi ağzına alıp bir süre yaladı ve diz çöker şekilde başını yukarı kaldırıp yaşattığın her şey için çok teşekkür ederim.Sana minnettarım seninle daha uzun zaman beraber olmak seninle düşlediğim her şeyi yaşamak istiyorum derken bende ona aynı şekilde cevap verip güzelce yıkanıp banyodan ayrıldım.Koltukta karın üstü uzanmış televizyona bakarken Batuhan da yanıma gelip kendini üzerime bıraktı.Ellerini koltuk altlarım dan dolayıp sıkıca sarılarak güzel sözlerine devam ederken orta sertlikteki penisi de kalçamın arasında kendini belli etmeye başlamıştı ki hayırdır performansımdan memnun kalmadın sanırım ceza mı vereceksin deyişime gülerek yok ya acayip zevk aldım haliyle oda bundan kaynaklı kalkmıştır merak etme sana ceza yok ödül var deyip boynumdan kulağımdan öpmeye başlamıştı.Yaptığı huylandırmaların etkisiyle aldığım zevkten dolayı kalçamı hafif oynatmam la penisi iyice araya girmişti ki Batuhan boynumu bırakıp kulağıma yaklaşıp sen söz verdiğin gibi beni zevkten uçurdun ve burasıda zevkten uçmak mı istiyor ne dersin? diye sordu.Evet orası da uçmak istiyor hem bende zevkimi almış olurum hem de bu sürede sana aktif olmak için zaman kazanmış olurum dememle beraber bir anda pozisyonunu düzeltip bacaklarımın arasına girip penisini deliğime sürtmeye başladı. Biraz daha bunu yapmasını devam ettirmişti ki ondan izin isteyip lavaboya yöneldim.Kısa sürede temizlenip geri geldiğimde koltuğa yayılmış; bacak bacak üstüne atmış ve eliyle penisini sıvazlar şekilde beni bekliyordu.Ne garip bir şey değil mi bu olay dememe şaşkın bir bakış atıp nesi garip ki dedi.Az önce altımda kıvranmış kocam diyorken birazdan içinde ki o sert erkek ortaya çıkıp beni şekilden şekle sokacak deyişime kahkaha atıp aynen ya gerçekten de doğru söylüyorsun.Bence gariplik değil bu yaşadığımız bir avantaj olarak görüyorum ben bu durumu zevkin her türlüsünü sınırsızca yaşama şansı tanıyor bana derken orta sertlikteki penisini de bana doğru sallamayı ihmal etmiyordu.Önüne gelip diz çöktüm ve yüzüne bakarak hadi bakalım o erkeği ortaya çıkaralım o zaman diyerek saxo çekmeye başladım.Kökünden tutup ağzıma değen ilk temasla birlikte penisinin o sıcaklığını hissetmek çok farklı bir duyguydu.İki saate yakın hiç sesi soluğu çıkmayan organ görev ona geldiğinde tüm ihtişamını takınmış başı kocaman bir mantar görünümüne kavuşuvermişti. Ağzımdan sertliğini kısa zamanda kazanan penisini boşalmamak adına çeken Batuhan beni yerden kaldırıp biraz önceki gibi karın üstü uzanmamı sağladı.Bacaklarımın arasını aralayıp deliğime öyle bir yumuldu ki deliğime neresinin temas ettiğini anlayamıyordum.Öyle hızlı darbeler geliyordu ki anlatamam.10 sn diliyle yalarken bir anda dilini çekip parmaklamaya başlıyor sonra yeniden diliyle devam ediyordu.Kremi alıp kalçama doğru büyük miktar sıkıp kendi de kalçamın üstüne oturup penisini bir yandan kalçama sürterken bir yandan da sırtıma resmen masaj yapıyordu.Arada tüm gücüyle bastırıp resmen sırtımı kütletip; kulunçlarımı da unutmuyor bu arada penisi deliğimi iyiden iyiye zorlamaya başlıyordu.Masaj bitti şimdi sert sikiş zamanı derken bir yandan gülüyor bir yandan da prezervatifi itinayla penisine geçirip bu pozisyonda yavaş yavaş kendini itip çekmeye başlamıştı.Tebessüm ederek sert mi olacak gerçekten diye başımı arkaya çevirdiğim anda Batuhan öyle bir ittirdi ki kendini penisin kafası deliğimi yırtar hareket etmiş ve bu da benim yüksek bir sesle ahhhhh diye inlememe sebep olmuştu.Biraz kızar gibi yüzümü ekşitip Batuhan'a doğru başımı çevirdiğimde Batuhan kendini çoktan olaya kaptırmış deliğime giren penisine odaklanmış bir haldeydi.Yavaş olsana biraz deyince bana bakıp merak etme çok uzun sürmeyecek ama biraz sert olacak; biliyorsun ben böyle sex yapıyorum derken çoktan hunharca girip çıkmaya başlamıştı bile.Altında hareketsiz beklerken Batuhan son derece sert şekilde ellerini de yana koyup şap şap sesleri eşliğinde hard ötesi bir kıvamda beni sikmeyi sürdürdü.Bu pozisyonda en az 4-5 dk kalmıştık ki bir anda içimden çıkıp beni ters döndürüp koltuğun kol dayanan yerine kadar çekti.Bacaklarımı kendime doğru öyle bir bastırdı ki koltuğun kenarında bacak omuzda şekline sokup hemen arkamdaki yerini aldığı gibi sertçe girip çıkmaya devam etti.Penisi tam deliğimin hizasına geldiğinden dolayı hiç zorlanmadan arka arkaya hepsini çıkarıp kökleyene kadar sokup çıkarmayı kolayca yapabiliyordu.Benim onu tokatladığım gibi o da alttan alttan kalçama sert tokatlar atarak nasıl iyi sikiyormuyum; bu deliğin hakkı böyle verilir, ben senin müptelan oldum ama sende bu aletin müptelası olacaksın derken hızını iyice arttırmış sanki makine gibi pompalamayı sürdürdü.Bir önceki seferde olduğu gibi yine homurtular çıkarmaya başlayınca boşalma anının geldiğini anladım.Aklıma Anılın fışkırarak ve de baya yoğun boşalıyor demesi gelince bir an tedirgin oldum.Batuhan bir anda içimden çıkıp prezervatiften kurtulduğu gibi koltuğa adeta atladı ve başımın üstüne oturup penisini sıvazlamaya başladı.Dur ağzıma istemiyorum; yüzüme fışkırt lütfen diyemeden ağzımın açıklığını fırsat bilip penisin kafasını dudaklarımın arasına çoktan sokmuştu bile.Ellerim 2 yanda bacakları tarafından kilitlendiği için kurtulmaya çalışsam da başaramadım ve o ilk fışkırma darbesi ağzımın en derinlerine kadar ulaşmıştı bile.Arkasından diğer fışkırtılar da hemen hemen aynı yere doğru temas edince içten ve büyük bir öğürmeyle Batuhan'ı üzerimden atıp lavaboya koştum.Öyle çok boşalmıştı ki yarısından fazlasını tükürsem de bi o kadarıda yutkunmam nedeniyle mideme doğru gitmişti.Batuhan lavaboya gelip süperdi yine harikasın inan hem pasiflikte hem aktiflikte çok iyisin derken bile deliğime penisini sürtüyor sanki ne tepki vereceğimi ölçüyordu.Yüzümü yıkarken domalmış bir şekilde olunca ve de o haldeyken benden ses gelmeyince yine deliğime girip çıkmaya başladı.Yüzümü yıkamış havluyla durularken daha doymadın mı sen dememe aldırmadan ellerini belime dolamış yavaş yavaş girip çıkmayı sürdürüyordu.3-4 dk daha gir çık yapıp penisi tamamen inince kendini çekti.İnan süperdi doyamadım nasıl doyulur onuda bilmiyorum zaten sen de zevk aldın değil mi diye sorunca şu boşalma anına kadar çok güzeldi ama bu biraz kötü oldu amannnn boş ver farklı bir deneyim oldu bu da benim için gerçekten zevkliydi bende çok zevk aldım deyince sevindi.Sırayla duş alıp içeri geçtik.2.5 saati dolu dolu geçirmiş hem soluklanma adına hemde enerji toplamak için bir şeyler atıştırmanın ardından Batuhan'ın da isteğiyle 2 kez daha farklı şekillerde onu sikip birlikte 7 saatin ardından uzun,yorucu ama her anı zevk dolu olarak o akşamı sonlandırdık.Umarım okurken sıkılmamışsınızdır devamı gelecek...