PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Polonyalı Sevgilimi Paylaştım - IV

admin
14 Şubat 2021, 20:53
Polonyalı Sevgilimi Paylaştım - IVHerkese merhaba.. Uzun bir aradan sonra yeni hikayemle tekrar karşınızdayım. Önceki hikayelerimi okumayanların profilime tıklayarak okumalarını tavsiye ederim çünkü bu hikaye devam niteliğinde olacak.En son yaşananlardan sonra aradan aylar geçti ve Berta ile ilişkimiz dolu dizgin devam ediyordu. Çalıştığım şirket beni İspanya?ya iş gezisine yolluyordu. Ben de fırsattan istifade ederek bunu tatilimle birleştirdim ve sevgilimle 10 gün İspanya tatiline çıkma kararı aldım. Yalnızca 2-3 günü iş işin ayıracaktım ve geri kalan zaman bizim olacaktı. Berta bunu duyunca çok sevindi ve hemen kabul etti. O da çalıştığı yerden izin aldı. Gece sevişmelerimizde bu tatili sayıklıyordu ve bana İspanyol erkeklerinin çok ateşli olduğunu söylüyordu. Sanırım yeniden başlıyorduk. Ona tatilde kaçamaklar yapabileceğini söylemiştim.Tatilimiz başladı. Ben ikinci gün hemen toplantı için gitmiştim. Berta ise günü alışverişte geçirecekti. Akşamüstü odada buluşacaktık. Toplantım bitmişti fakat akşamüstü odaya geldiğimde sevgilim yoktu. Telefonda alışverişin uzadığını ve geç kalacağını söyledi. Ben de tek başıma şehri gezmiştim. Berta 11 civarı odaya geldi. Fakat elinde hiç alışveriş torbası yoktu. Benim dikkatimi çekti bu ve hemen sordum. Berta ise hemen soyunarak yatağa atladı ve alışverişten daha güzel şeyler yaptığını söyledi. Ben hemen her şeyi anlatmasını istedim. Beni elleriyle soydu ve sikimi eline aldı. Tinder açtığını ve yakışıklı bir erkekle eşleştiğini söyledi. Orospu sevgilim sabah hemen onunla buluşmaya gitmiş. Benim sikim kalkmaya başlamıştı olanları dinlerken. Sevgilim bunu anlattı ve hemen bir öpücük kondurdu sikime. Adının Javier olduğunu öğrendiğim herifle şehir merkezinde buluşup bir şeyler içmişti. Ardından hemen evine gidip akşama kadar çılgınlarca sikiştiğini söyledi. Sevgilim ilk defa bir başkasıyla benden habersiz ve benim olmadığım bir ortamda sikişmişti. Biraz bozuldum resmen boynuzlanmıştım. Ama bunun bir daha tekrarlanmayacağını söylediğinde meseleyi fazla uzatmadım. O gece muhteşem bir şekilde siktim onu saatlerce. Amının içi hala döllüydü.Ertesi gün yeniden iş toplantısında gittim. Toplantı sonunda şirket temsilcileri Sergio ve Dani bizi akşam yemeğine davet etti. Ben de kabul etmek zorunda kaldım. Berta ile hazırlandık ve yola koyulduk. Lüks bir restauranta geldik. İki adam sevgilime bayılmış ve kaçamak şekilde bakıyorlardı. Benim fahişemin de bundan hoşlandığı açıktı. Yemek sırasında bana çok şanslı bir erkek olduğumu söyleyip sevgilime iltifatlar ettiler. Gecenin sonuna gelmiştik fakat Sergio bizi evine davet etti ve kabul ettik. Sergio bize şarap ikram etti ve müzik açtı. Herkes içkilerin etkisiyle rahatlamıştı. Dani, Berta ile dans etmek için benden izin istedi. Kabul ettim, Berta da istiyordu. Sanırım olacakların farkındaydık ve göz göze geldik. Ona göz kırptım ve izin verdim. Aklımdaki soru ise benim katılıp katılmayacağımdı. Dani ile çekingen şekilde dans etmişlerdi. Ardından dans sırası Sergio?ya gelmişti. Sergio daha ateşli dans ediyordu. Elini çoktan Berta?nın götüne koymuştu bile. Bir süre sonra bende Berta?ya arkadan sarıldım ve danslarına katıldım. Dani ise koltukta sikini ovuşturuyordu. Sergio?nun da aleti kalkmıştı çok belliydi.Dani bir hamle yaparak koltuktan kalktı ve Berta?nın dudaklarına sertçe yapıştı. Bu filmi koparan hamle olmuştu hepimiz için. Sergio da yanına geldi ve Berta?nın elini sikine koydu. Berta fazla beklemeden siklerini açtı iki erkeğin de. Ortaya 17-18 cmlik iki yarrak çıkmıştı. Berta hemen saksoya başladı. Bir süre sonra bende yanlarına geldim. Sevgilim hemen benimkini de ağzına aldı. İlk hamleyi yapan Sergio oldu ve Berta?nın amını yalamaya başladı. Bu sırada Berta bana ve Dani?ye sakso çekiyordu. Berta?nın amı ıslanmış ve sikilmeye hazırdı. Sergio tekrar ağzına verdi ve ilk amına giren Dani oldu. Sevgilim çığlık çığlığa doggy pozisyonunda sikiliyor ve ikimize sakso çekiyordu. Ardından sıra Sergio?daydı o da oldukça sert ve uzun süreli sikti. Yaklaşık 20 dakikanın ardından Berta boşaldı. Fakat kocalarında daha tık yoktu. Sergio?nın bir süre kaybolduğunu gördüm. Odasından kayganlaştırıcı ile döndü. Berta?dan izin istedi ve okeyi aldı. Bana sormamasına biraz bozulmuştum. İlk göte giren Sergio oldu. İnanılmaz sikiyordu. Berta?nın gözünden akan yaşlar makyajını dağıtmıştı ve inanılmaz seksi görünüyordu. Sergio çığlık çığlığa Berta?nın ağzına boşaldı. Sıra Dani?deydi ve o götüne boşaldı. Dani ile aynı anda ben ağzına boşaldım. Duşlar alındı ve şaraplar tazelenmişti. Sergio ve Berta tekrar öpüşmeye başladı. Anlaşılan sabaha kadar devam edecektik. Ben dayanamamış ve sevgilimin götüne girmiştim. Sergio da amını sikerken Dani ise ağzına veriyordu. Bu şekilde çeşitli pozisyonlarda siktik Berta?yı. Ben koltukta uyumuştum. Sikiş sesleri sabaha kadar devam etti. İki erkek parçalamıştı sevgilimi. Bir ara uyandığımda Sergio?nun Berta?yı saçlarından yerlerde sürüklediğini gördüm. Sabaha kadar devam etmişlerdi sanırım. Ben kalktığımda üçü Sergio?nun yatağında çırılçıplak uyuyordu. Bu da bizim için değişik bir fantazi olmuştu. Tatilimizin sonuna kadarsa sadece ben siktim.