PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olgun Aktif ile Arabada Tek Posta

admin
30 Mart 2021, 11:25
Olgun Aktif ile Arabada Tek PostaTwitterda yazıştığım ve beni köy evine götürüp sikmek isteyen bir adam vardı. Evli, 45 yaşında 170 ve 95 kiloy bir fabrika işçisiydi. Vücudu çok hoşuma gitmişti aleti de oldukça kalın görünüyordu. Hiç göt sikmediğini ama çok istediğini söylemişti. Fakat beni köye götürmek için uygun olduğunu söylediği saatlerde ben çalışıyordum ve görüşemiyorduk. Yaklaşık 1 ay boyunca konuştuk, fotoğraflaştık ve fantaziler kurduk. Bir ayın sonunda artık iyice azmıştım, başkasıyla da görüşmüyordum. Araçta fln yapsak olmaz mı demeye başlamıştım. Aracının sanayide olduğunu ve çıkınca olabileceğini söyledi. 3 gün sonra aracı çıktı ve 4. gün akşam için sözleştik. Onun evinin olduğu semtte bir buluşma yeri ayarladık. Üzerimde olacak kıyafetleri, çantamın rengini fln söyledim; hazırlıklarımı yaptım ve çıktım. Bi 10-15 dakika kadar geç kalmıştım, buluşma yerine gitiğimde park halinde beyaz bir araç vardı. O olduğunu anlamıştım, hemen aracı çalıştırıp yanıma geldi. Araca bindim. Merhabalaştık. Muhabbet fena değildi. Bir yandan konuşuyor bir yandan da tenha yer arıyorduk. Saat daha 19.30 olduğundan etrafta tenha yer pek yoktu. Biraz gezdikten sonra köy yolunda dağlık yerlerde kenar cepler olduğunu söyledi ve oraya doğru sürdü. 10-15 dakikalık yoldan sonra köy yoluna girdik. Ara sıra tek tük araç geçiyordu. Yol kenarından ormanlık, dağlık alanlara doğru giden küçük toprak patikalar vardı. Birine girdi ama beğenmedi. Biraz daha ileride hafif yükseğe çıkan bir patika buldu ve oraya girdi. Yolun hemen kenarındaydık aslında ama yoldan kesinlikle görünmüyorduk. El frenini çekti, aracı durdurdu. Radyodan kısık sesle maç anlatımı geliyordu.Kollarını okşayarak geçelim mi arka koltuğa dedim. Tamam dedi ve üzerimdeki ceketi çıkartıp arka koltuğa geçtim. O da aynısını yaptı. O gelene kadar ayakkabılarımı çıkartmıştım. Arka koltuğa geçtiğimizde hala biraz çekingen davranıyordu. Üzerimdeki kazağı tek hamlede çıkarttım ve vücudumu ona olaildiğince temas ederek göbeğini, bacaklarını okşamaya başladım. Üzerindekileri göğsüne kadar çekti. Gövdem tamamen onunla temas halindeydi götümü de kokunun hemen altında yukarı kaldırmıştım ve o şekilde göbeğini öğmeye yalamaya ve elimle aletini yoklamaya başladım. İnanılmaz derecede azmıştım. Adamın kasıklarının üzerinde kıvranıyordum adeta. O da yavaş yavaş açıldı ve eşofman altımı sıyırdı. O sıyırınca dizime kadar indirdim eşofmanı hemen. Kemerini açtım o da donunu indirdi ve aletini karşıma sundu. Arabanın arka koltuğunda dümdüz oturuyordu. Bense kıvrak bi pozisyonda götümü onun hemen göz hizasında tutarak taşaklarına kafamı dayamıştım. Adeta susuzluktan çeşmeye ağzını dayamış gibi şehvetle aletini yalıyordum. O da elini yalayıp götümü parmaklamaya başlamıştı. Off daracık diyip bir eliyle beni parmaklıyor diğer eliyle de sırtımı ve ensemi okşuyordu. Çok geçmeden beni durdurdu boşalmamak için. Ama pozisyonumu bozmadı. Aşağıdan kasıklarına dayalı kafamla onu izliyordum o da bir bana bir götüme bakıyor ve parmaklamaya devam ediyordu. Biraz sakinleşince toparlandı ve hadi geç şöyle dedi. Pantolonunu sıyırırken ben de çoraplarımı çıkarttım sonra da eşofmanımı ve donumu da çıkartıp çırılçıplak kaldım. Kafam öbür kapının önüne gelecek şekilde bacaklarımı göbeğimin altına çekerek domaldım ve onu bekledim. O da hemen pozisyonunu aldı aletini deliğime dayadı ve el yordamıyla bastırmaya başladı. Aletini yalayalı birkaç dakika olmuştu ve artık aleti ıslak değildi dur tekrar ıslatayım dedim ama reddetti. Ben ıslatırım dur sen öyle dedi ve okkalı bir tükürükle aletini sıvazladı. Birazını da deliğime sürdü. Tecrübesiz olduğu belliydi ama onu bozmak istemiyordum, anın keyfini çıkartsın istiyordum. Önce biraz sert bastırarak canımı yaktı. Ama girer gibi tek seferde gireceğini sanmıştı üstüne üstlük deliğim de gerçekten çok dardı. Benim bağırıp kendimi çekmemle canımın yandığını anlayıp kendini biraz çekti. Tekrar aletini tükürükledi ve bu sefer ağır ağır başını soktu. Girerken çıkarttığı kısık sesler çok tahrik etmişti beni. Kafamı çevirebildiğim kadar çevirip onu izlemeye başladım. Karanlıktan pek seçemiyordum ama tek eli sikinde tek eli sırtımda hafif üzerime eğilmiş yavaş yavaş girdi içme. Birkaç gelgitten sonra yanlışlıkla çıktı ve göt deliğimiz üzerini biraz zorladıktan sonra tekrar yuvasını buldu. Ağır hareketlerle kendini çekebildiği kadar geri çekip bir anda vurabildiği kadar ileri vuruyordu. Hafif tempoda birkaç vuruştan sonra hızlandı ama bir anca çıktı. Bacağına kramp girdiğini söyledi. O kiloda o cüssede o kadarcık alanda zorlanmıştı haliyle. Bacağı biraz rahatlayınca pozisyonumu değiştirdi. Tek bacağımı koltuk arası boşlukta geriye uzattı. Tekrar tükürükledi kendini ve tekrar girdi. Bu sefer daha çabuk hızlandı. Beni omuzlarımdan çekerek gidip gelmeye başladı ve en sonunda çıkıp sırtıma boşaldı.Önce kendini sonra da beni getirdiği ıslak mendillerle temizledi. O nefesini toparlayana kadar arka koltukta öylece durduk. Sona bana giyinmemi söyledi ve geri döndük.