Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
ensest
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Post #2

sabah olmustu kahwalti hazirliyordu annem hemen arkasina gectim bir elimi memesini kavradim diger elimi amini awucladim dur yapma baban gelir dedi o tuvaette dedim annem de sustu kendini birakti ben oksuyor parmak larimi sokuyordum amina vicik vicik olmustu parmaklarimi cikardim agzina soktum sikimi yalar gibi yaladi parmaklarini birden kapi kapandi baban cikmisti tuvaletten hemen banyoya gittim elimi yikadim kahwalti yaptik baba fazla durmadi kave ye gitti ben soyundum annem pencereden babama bakiyordu ne olur ne olmaz diye ben arkasina gectim eteyi kaldirdim kilot yoktu zaten hemen soktum sikimi git gel yaptim hemen bosalma once beni bosalt dedi sikimi cikardim gotune soktum aciyor dedi kremledimnsikimi soktum kolay giriyordu annem op beni dedi opusurken bosaldi bende icine bosaldim banyoya gittik orda dewam ettik ben yere yattim uzerine cikti bir amina sokuyr bir gotune sikimi ohhh cok guzel herkese tavsiye etmeli ana ogul sikissin sik oglum sok dagit amimi gotumu baban olacak haywan baska karilari sikerdi sen doyur beni yarraga oh ohhhh 24 saat sikiselim kocum annem bosaldi bende geliyorum dedim diz coktu yuzune memelerine bosaldim rahatlamistik yikandik ciktik ben carsiya gittim alis weris yaptim ewe geldiyimde birileri wardi arkadasi gelmis gittim yanlarina konustuk benim sikm kalkmisti kadin yan gozle bakiyordu sikime sonra kalkti kapi onunde kiz gordunmu oglunun siki kazim gibi olmustu yoo ben gormedim dedi kesin benim icin kalkmistir siki ola bilir dedi annem anasina kalkacak deyil ya dogru dedi ben yarin gene geliyim bakalim gene kalkacakmi diye kiz bak karismam seni burda siker miker diye gulduler gitti annem iceri geldi hemen sikimi cikardi agzina aldi ami sulanmis cani cekmis bu konussmalardan istahla yaliyordu simdi giden orospu da olacakki ikiniz birden yaliyacaksiniz yarin gelecek bakariz dedi yarini zor ettim sonunda geldi babam kaveye yanlarina gittim kisa etek giymis uzerinde tisort wardinsutyen de takmamis meme uclari belli oluyordu benimki gene kalkti bacaklarini hafifden ayirdi karsimda oturuyordu ami gorunuyordu tertemiz di hazirlikli gelmis annem ben mutfaga gidiyorum dedi ben hemen diz coktum eteyini kaldirdim amina yumuldum yapma etme naz ediyordu ne olur yapma oglum anan gelecek dinliyen mi war iyice yadim prmaklarimi soktum ami acayip sulanmisti kalktim soyundum onuda soydum agzina werdim yaladi sonra annem de geldi oda soyunmus sasirdi aaa dedi sendemi bize katilacaksin dedi ewet dedi ama nasil olur dedi o senin oglun kocam oldu o benim bir haftadir sikisiyoruz dedi annede diz coktu ikisi birden yaliyordu kadin hadi oglum gir artik amima daya amiyom dedi birden kokledim anne sende onun yuzune otur amini yalasin dedim yapti kadin cildiriyordu zewkten kuduruyordu tam iki kez bosaldi rahatlamisti sira anneme gelmisti yer deyistiler annemin amina daldim kadinin amini da yaliyordu annem annem fazla dayanamadi bosaldi ikiniz diz cokun dedim coktuler ikisini de agizlerina bosaldim yutmayim agzinizda dursun opusunbikinizinde agzindan doller aksin dedim yaptilar banyoya gittik orda kadini bir kez daha siktim o da bosaldi yikandik ciktik optu tessekur etti canin cekince cagir beni kocum dedi...
10 Temmuz 2023, at 13:49
Alıntı