Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
ensest
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Post #4
Konu ensest tarafından (06 Ağustos 2023 Saat 08:16 ) değiştirilmiştir.

eve gittim annem sikimi kavradi nasil doyurdunmu orospuyu dedi bende evet dedim yormustur seni sillik dinlen biraz biz de yapariz dedi bahceye ciktim koltuga uzandim biraz kestirdim annem gelmis yanima oturmus sikimle oynuyordu hadi iceri gidelim dedi birazdan baban gelir dedi girdik opustuk hemen soyunduk annem yataga yatti amini yaladim parmaklarimida sokuyorxum ohh sok sik kocum benim dedi uzerine yattim opuserek dikmeye basladim hizli sik anani bagirt beni diye inliyotdu titreyerek bosaldi bende fazla surmedi sikimi cikardim gobeyine memelerine bosaldim butun on vucufuna na surdu dollerimi arkasini dondu gotten istiyordu daldim gotune slak slak sesler cikiyordu annemin memisler savruluyordu kendi memesini agzona aldi yaliyor isiriyordu zevkten ohhh diye bosaldi yatti yataga ben devam ettim biraz surfu bu seferde sirtima bosaldim yat uzerime dollerin senin vucufunada degsin dedi yattim biraz durduk kalk dus alalim baba gelir dedi gittik yikanirken babam bizi yakalasa ne olur bilmem herhalde sok olur diye guluyordu ciktik aksam yemeyine basladi babam da geldi hep beraber yediz...

30 Temmuz 2023, at 06:14
Alıntı