Tekil Mesaj gösterimi
DurumOffline
Ensahmet
Ensahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Çıtır Kardeşim (gerçek hikaye)

Post #1

Bi sene yaz ayında evimize misafir gelmişti o sırada ben üniversite tatil diye evdeydim ve mecbur kardeşimin odasında kalıyordum kardeşim liseye yeni geçmişti ve artık telefonu olduğu için geç yatıyordu. Ben zaten senelerdir ona ilgi duyuyordum artık tak etti ve aletimi çarşaftan sıyırdım yatağının yanına minder serip yatıyordum ve sıvazlarken görmemesi imkansızdı neyse. Ben baya ensest hikaye falan okudum artık en üst noktadayken ya şimdi ya hiç dedim ve eşofmanı geri giyip kardeşime sesizce seslendim kulaklığını çıkardı film izleyelim mi dedim o sıra yeni netflix almıştım tamam dedi benim telefonu tutacağımı düşündü ben de rahat izleyelim gel yanıma uzan dedim. Geldi filmin ilk 5 dakkası elimi sırtına attım yüz üstü uzanmıştık sonra elimi yavaş yavaş kalçasına kadar indirdim avuçladım yüzüne bakmamaya çalışıyordum kalbim kütküttü. Sonra bacağımı bacaklarının üstüne attım elimi kalçasından geri sırtına çıkarıp bi yandan da memesine ulaşmaya çalışıyordum memeleri küçük ve çıkıktı neyse elimi tshirtünün altından uzattım göğüslerine bu sırada ben ona dönmüştüm o ise filmi izliyordu göğüslerini okşamaya başlayınca gözlerini sıkıca yumdu artık vakti geldi diye filmi kapattım sırt üstü yatırıp pijamasını çekiştirdim koca götünden çıkmadığı için belini kaldırdı rahat çıkardım beyaz pembe çiçekli külotu vardı onun üztünden okşamaya başladım tüysüz tazecikti... devamı istenirse gelicek part 2 de
Attached Thumbnails
-96b99eb9-d619-48a4-8c43-55ea05181e3ejpg  
30 Ağustos 2022, at 03:15
Alıntı